lusaak

Jakou leasingovou společnost vybrat?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat u koho vzít leasing na auto. Zatím se jen informuji 18 let mi bude za 4. měsíce. Leasing bych chtěl na 3 max. 4 roky, nejlépe bez akontace a hlavně, jelikož jsem student, tak bez dokazování příjmů. Hlavně se prosím nevyptávejte z čeho a jak budu zvládat splátky. Toto už mám promyšlené..Jinak jak už jsem psal leasing by měl být na 3–4 roky, bez akontace, kolem 50 000, bez dokazování příjmů. Děkuji všem za odpovědi, popř. můžete napsat jaký auto by se hodilo do začátků za těch + – 50k. Díky :)

Odpovědi
Emefej

Takový leasing neseženeš!

Bez akontace seženeš, bez doložení příjmů asi neseženeš.

lusaak

jak to že ne? Přeci v tom je ten hlavní rozdíl mezi leasingem a úvěrem. Dokud bych auto splácel, tak patří leasingové společnosti až po splacení se majitelem vozu stanu já ne?

Mc Merkurion

jak říká Emefej,na oboje potřebuješ doložení příjmů…