babča

Jakou kvalitní osobní váhu mám koupit?

Kvalitní osobní váha

Nejlepší odpověď
Jikra

Já mám už 3 roky váhu od firmy „Sanitas“ a 2×denně se vážím (cukrovka) jsem s ní spokojený, protože i mezi levnými se najdou kvalitní, ale je lepší si připlatit aby měla co nejvíc funkcí. (viz některé v odkazu)
Doplňuji:
Omlouvám se, já nejsem agent Mall.cz a nechtěl sem jim tady dělat reklamu, chtěl sem to tady uvést jen jako příklad. Takže do vyhledávače zadat „osobní digitální váhu“ a výsledek je jistej.

Zdroj: http://www.ma­ll.cz/osobni-vahy/#utm_sou­rce=sklik&utm_me­dium=ppc&utm_cam­paign=domacnost-vahy-osobni

Další odpovědi
venkovan

Nevím – my máme decimálku a celkem to s ní jde. Nemusím se bát, že ji strhnu, jen se musíme vážit venku. Nebojte – sousedi raději zalezou, aby naše „atletická“ těla neviděli.
Ale na trhu pro ty lehčí jsou i váhy, které hned vypočítávají různé hodnoty. Takže asi bych se po takových poohlédl. Značku nevím, ale to je na výběru – asi ne tu nejlevnější na neznámem e-shopu.

mosoj

Samozřejmě digitální. Je to jedno jakou, jenom koukej na maximální rozlišení. Ty lacinější mají rozlišení max. 10 dkg a přesnost 1 %. U takové váhy se může skutečná váha od zvážené lišit až o 15 – 18 dkg !! Takže takovou která váží s větší rozlišením a přesností alespoň 1 %.

Michal Kole

Existují i váhy s měřiečem tuků