Rokio

Jakou kulturu uznáváte a podle jaké kultury se chováte?

Všichni musíme dodržovat zákony země, ve které žijeme. V rámci zákonů můžeme uznávat různé normy rozličných kultur.

V jakou kulturu věříte vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším jak se kultura rozděluje na jednotlivé normy a co vše do kultury zahrnuješ. Uznávám a věřím v sílu přírody a slušného chování.

Další odpovědi
ivzez

Další nesmysl! Nelze věřit v kulturu.

Chovám se podle svého svědomí.

Anikitos

Mám takový mix – nějaké hodnoty, soubor chování a tradic z různých kultur = ale hlavně kulturu Starověkého Řecka pak trochu i Říma – pak Renesanční/Novověké Francie a další…