dcludy

Jakou/kterou kriminálku byste mi doporučili ke zhlédnutí?

Právě jsem dokoukal serial Rizzoli & Isles a rád bych viděl nějakou další kriminálku podobnou této. Nejlépe ne česká tvorba (nevim proč, ale české kriminálky se mi moc nelíbí)
Díky

Odpovědi
hapiky

Vražda ve stínu bramborový natě. Jinak nejlepší seriál je Mentalista.

iceT

Dexter, Hawaii 5 0, Tělo jako důkaz, CSI Miami, Las Vegas, New York, NCIS-Cyber, NCIS-Los Angeles i NCIS-námořní vyšetřovací služba. Mentalista taky, ale ten měl skončit v momentě, kdy dopadli Rudého Johna.

anonym

Shield i když netuším zda-li se dá ještě chytnout někde v TV. Další Wire.

independent

Vražda za rohem kulaté věže.

Kepler

Nejlepší by byla na téma „tajemný výbuch pod peřinú“, z prostředí jihovýchodní Moravy, ale tu ještě nikdo nezfilmoval. Zřejmě proto, že by producent měl mnohem více práce, než s těmi kravinami, co přehlcují naše TV.

Kryšpín

Mrázek a spol., Krejčíř, Kájínek, Orličtí vrazi v české kotlině jsou také zajímavosti

Odin

Nemám rád kriminálky.