Hufnágl

Jakou krájecí desku byste doporučili začínajícímu řezníkovi?

Odpovědi
Edison

Řeznický štoček.
Třeba toto:

Zdroj: http://www.pro­gastro.cz/pro­dukt/dubova-masodeska/

Drap

Dřevěný štoček. Pokud jen desku, tak záleží zda na ni budeš krájet, nebo i sekat. V každém případě bych osobně opět doporučoval pouze dřevěnou.

Outsider

Doporučuji krajeci desku na koblihy, vyrobce agrofert…

Hufnágl

Drap
Takže nedoporučuješ ty plastová nebo bambusová prkénka?

Edison

Ale no taaaak… Plast… tfuj…

Hufnágl

Edison
Píši „začínajícímu“, ale takové peníze za pár bukových hranolků?

Edison

Já nevim… já jsem přišel na to, že hned na začátku si koupit něco kvalitního ušetří spousty peněz. Ale to byl jen příklad, myslím, že když projdeš net, tak třeba lacinější štoček najdeš.

Hufnágl

Čoveče máš pravdu. Asi si objednám : https://www.pmn-nerez.cz/28484-large_default/rez­nicky-spalek-bukovy-50x50x23-cm.jpg

Edison

Jooo… jestli je kam dát.. na tom už i tu hlavu (vepřovou) půlneš… 😁

Nee.. já to psal proto, že jsem si kolikrát říkal, že si na začátk koupim něco lacinýho, pak zase a pak zase… a nakonec jsem za to vydal prostě děsně moc peněz. Takže od jisté doby hodně zkoumám, než si něco koupim a pak za to i zaplatim. A jsem pak dlooouho spokojenej.