halík

Jakou koupit kancelářskou židli?

Jakou mám koupit kancelářskou židli? Vím, že existuje permanentní kontakt ,houpací mechanika, ,synchronní a asynchornní mechanikaa,ale nevím s jakou mechanikou mám židli koupit,když chci ,aby se při opření opěradlo poddalo zádům a nebylo jako prkno.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Já jsem jí kupoval tak, že jsem zašel do obchodu a pár jsem si jich vyzkoušel. Tu, na které se mi sedělo nejlépe, jsem koupil.

Další odpovědi
Hans51

Podle mého názoru jsou nejlepší kancelářské židle se sedákem na pružině. Jde o židle z kategorie těch dražších, ale Vaše záda Vám budou vděčná.

lexx

bytelné dřevo, překližka, lepená a vruty, měkký podsedák nestrpím, žádné plastové křápy-atrapy na kolečkách co rupnou za měsíc, pryč