vivatis2-

Jakou kombinaci dětí byste chtěli?

Nejlepší odpověď
hanulka11

kluk a holka

chtít nestačí- příroda si stejně udělá co chce

Další odpovědi
Berušinka

kluk a holka

Páreček – to je jasné =)
Myslím si, že když žena nemá holčičku nebo chlapečka, tak o dost přichází – samozřejmě, když má třeba 2 kluky a třetí si nemůžou dovolit, tak se holt nedá nic dělat.
Jsou to dva odlišné vztahy (matka-dcera, matka-syn – to samé u otce)…blblblb…už zase moc kecám =D

dědapetr

nechci děti

Už je mám a další kvůli věku mít nebudu.

arygnoc

nechci děti

už ne.

ale kdyby přece: zdravou.

Deli

holka a holka

A mám je! I když původně jsem chtěla holčičku a druhé chlapečka (manžel chtěl příšerně chlapečka). Když jsme se pak dozvěděli, že to bude holka, on vesele zajásal – a já byla taková… Za chvíli jsem si řekla, že to je šance, aby manžel chtěl ještě třetí – já ho chci. 🙂
No a naše dvě holky bych za nic nevyměnila,
dokonce si říkám, že bych ráda třetí holku a manžela utěšuju, že otcové tří dcer prý jdou rovnou do nebe 🙂

Holky jsou od sebe 8 let, ta malá teprve žvatlá a říká místo „ségra“ slovo „kaga“. Vžilo se to a volají na sebe: „Kago!“
A já se tuhle přistihla, že místo „naše Verunka a Gitulka“ říkám vesele: „a dnes naše Kaga a Kaginka“ … Kamarádka nechápala 🙂

anonym

kluk a holka

Dceru a syna ,ale to už mám.

Natee

holka a holka

Myslím, že dvě holky si navzájem více rozumí =)

anonym

kluk a holka

schizaak

kluk a holka

quentos

kluk a holka

… ale de facto je mi to jedno, hlavně když budou a budou zdravý :{)> nejdřív ale aby bylo s kým :{)))>