DomcaJe

Jakou kojeneckou váhu doporučíte?

Ahoj, především maminky. Doporučíte mi dobrou kojeneckou váhu, prosím?

Odpovědi
da ny

žádnou jsem n ikdy nepotřebovala…
Znám spousty mladých maminek. Kojeneckou váhu nepořizovaly
Považuji to za zbytečnou investici.....

nella98

Zdravím, já kupovala tuto: https://www.mi­krovahy.cz/my­weigh/117-myweigh-ultrababy-u-2-do-27kg-716165161202.html

Je až do 27kg 🙂
Pro někoho zbytečnost, pro jiné dobrá věc ;) My jsme rozhodně využili. Měli jsme problém s přibíráním…takže jsme doma museli važit pár týdnu vždy po kojení.

DomcaJe

Děkuji za odpovědi. Já to jako zbytečnost nepovažuji, chtěla bych jí doma mít.
Nello děkuji ti za konkrétní doporučení. Moc si mi pomohla. Asi jí rovnou objednám. Takle na doporučení to je pro mě nejlepší. Děkuji Ti ♥