mytus

Jakou kartu koupit?

Chci převézt video z VHS do PC na čem záleží.Nechci drahou a moc tomu nerozumím

Odpovědi
jiri2105

Na to stačí pinacle medium center externí. Zapojí se přes usb a na druhý straně jsou cinče popřípadě i anténa. Taková levná,rychlá,jed­noduchá alternativa. No karta je vlastně taky levná ale tohle se dá připojit ke všemu jestli máte třeba noťas..