Larissa

Jakou kapelu nejvíce posloucháte?

Nejlepší odpověď
www

Známé až světoznámé ze 60 let, i mladší. Ne naše.

Další odpovědi
quentos

pokud jde o kapely, tedy ne samostatné zpěváky, nejčastěji u mě nejspíš uslyšíte The Cranberries

Damiana

Pet shop boys. Miluji hlas Neila Tennanta.

Petra09

Depeche mode,Rammstein,La­ibach,Rytmus..

arygnoc

kapelu ani nie, skôr band.
Diana Kraal.

SimakPida

Disturbed;nejlepší :) a hned v těsném závěsu Three Days Grace.

Bil

A co takhle něco domácího?Kamarádi mají metalovou kapelu a najdete ji na www.mujgarant.cz a nehrají špatně.

venkovan

Kdysi jsem dost rád poslouchal osmiválec, ale teď jenom čtyřválec. Ale má dobrou melodii. Jen někdy ti zpěváci v autech okolo nemusí tak často rapovat a přitom se mlátit do čela

Beny

Mandrage :D