uccello

Jakou kancelářskou aplikaci zdrarma byste doporučili pro Android?

Můj hlavní požadavek je kompatibilita s MS Office, konkrétně s tabulkami Excel tak, abych mohl dělat úpravy na mobilu a pak je bez chyb otevřel na PC (Office 2013) Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Vlastní zkušenosti nemám, ale ostatní doporučují Kingsoft Office.

Více o těchto kancelářských balících zde http://www.sve­tandroida.cz/sve­tandroida-doporucuje-6-nejlepsich-kancelarskych-baliku-201204

Další odpovědi
anonym

Zadarmo ani kuře nehrabe.

postcd

Na Google Play jsou třeba:
AndrOpen Office
WPS Office
OfficeSuite
Polaris Office

hledat: office a vybrat free

uccello

Čeňku, ty jsi takový místní mistr Off topic. :)