Jakou jste slyšeli nejoriginálnější výmluvu?

Každý to zažil,přijde někam pozdě.......
U mě zatím vede jedna,to když spolužák přišel pozdě do školy a učitelce tvrdil,že se vzpříčil ve vaně.

Nejlepší odpověď
kropitko

Bývalý manžel,který tvrdil,že musí jet s chlapama do bord…,jinak by nebyl chlap. V tu chvíli pro mě jako chlap skončil. Nevím jestli je to originální výmluva,ale po letech,když si na to vzpomenu,tak mě to vždy pobaví......

Další odpovědi
annas

Z konce 50. let. Když na vesnici nebývaly zařízené koupelny, nebo se musela voda v kotli ohřívat dřevem, koupávala se rodina 1× týdně, zpravidla v sobotu.

Studenti jedné střední školy se měly zúčasntit nějaké podvečerní sobotní akce. Jedna dívenka se omluvila, že nemůže jít, protože se v sobotu koupou. Učitel jí na to odpověděl: „Vykoupej se jiný den.“.

Nepochopil, že to nebylo tak snadné.
Doplňuji:
Omlouvám se za překlep. Protože šlo o dívčí třídu na tehdejší HŠ v Olomouci, napřed jsem napsala studentky, pak je změnila a sloveso neopravila.

Správně studenti se měli zúčastnit.

ten který je

U jednoho známého se kdysi konal mejdan a nějaký jeho kamarád mu ošahával a líbal přítelkyni.Když to zjistil její přítel tak ten nemrava se vymlouval že si jí spletl se svou manželkou.:-D

dudu

Naše vnučka má ve třídě mongolského spolužáka. Nedávno přišel opět dost pozdě po začátku vyučování. Učitelka se ho ptala: „Tadžine, kde jsi se dnes zase toulal?, a jeho odpověď zněla“ „Kde jsem byla, nikam“!

anonym

často to nemusí být v takových případech ani výmluva, protože prostou výmluvu by si jistě dokázal vymyslet mnohem uvěřitelnější 🙂

Paní učitelko. Promiňte, že jdu pozdě, ale cestou dnes vál prudký protivítr.

Bumbes

Jelikož jsem do školy nejraději nosil jen blok a propisku má oblíbená výmluva byla, že jsem si popletl dny – kupodivu mi to docela úspěšně vycházelo.
Nejvíc mne vždy pobavily komentáře učitelek, jak je možné s takovou pamětí mít průměrný prospěch okolo 2.
… kdyby tak dámy věděly, jak jsem je houpal …
Druhá moje finta je opakování otázky „Opravdu?“.
Dokonale například funguje, když se maželky po páte zeptám „Opavdu si po mě chtěla, abych to udělal?“…

1popelka1

Paní profesorko, jdu pozdě, vlak měl zpoždění. Ale dotyčný si už neuvědomil, že vyučující s ním jela ráno do školy tím samým vlakem…
I když, jak to teď tak po sobě čtu, tak výmluva není zrovna originální, spíše nepovedená..

lorja

Večer zazvonil zvonek a manžel poslal syna ať
se podívá,kdo to je.Syn mu odpověděl:Já nemůžu,bojím se.Statečný jsem jenom ve dne.Na to se nedalo ničím argumentovat a manžel musel jít otevřít sám.

anonym

Sef,porad chodis pozde a delas to spatne a kamaradka, to nevadi ,ale dobre to snasim.

mojitek

…ty dolary jsem od američanů skupoval proto aby nemohli zbrojit ! …