Dr. Darko

Jakou jsme tu měli zhruba průměrnou měsíční mzdu oproti západním státům Evropy za první republiky?

Odpovědi
aliendrone

Srovnatelnou. Jenže to byla jiná situace, tenkrát jsme nebyli drancovanou vnitřní kolonií západu/EU. Jen OPRAVDOVÝ BLB může 30let (!!!) po sametové tragifrašce (při stejných nebo VYŠŚÍCH cenách!) zdůvodňovat mnohem nižší mzdovou úroveň sváděním na bolševiky, popřípadě na cokoliv jiného. ;) :)