Jakou intenzitou stisknete ruku při vítání (gratulaci) s druhou osobou?

Nejlepší odpověď
marci1

Přiměřenou, ne silnou, ani typu „leklé ryby“. 🙂

Další odpovědi
Mravenec

Přiměřeně. 🙂
Ani jako leklou rybu, ani jako buldozer.

postcd

s intenzitou odpovídající rozpoložení mému a osoby, které gratuluji

briketka10

Hodně, ale mě každej tiskne víc a lékař taky to
teda Agnetko nechápu proč bych mu jako neměla
tu ruku dávat, že bych chytla ňákou nemoc tu přece
můžu chytit všude na ulici žejo.

A s kámoškou si na tvář dáváme pusinky jako v Paříži
je zvykem 😁

Drap

Tisknu s přiměřenou intenzitou, s ohledem na velikost a pohlaví druhé osoby.

Agneta

Vyhýbám se tomu jak se jenom dá – z hygienických důvodů:DDD
Lékař taky nepodává ruku – a prosím vás, ani to po něm nepožadujte.:DDD

ReHu

Přiměřeně. Ani moc ani málo.
Ale jak popsat přiměřenost, to fakt netuším. Pro každého je to jinak.

arachis

Já silněji,mě doma taťka učil,že to vyjadřuje srdečnost. Jestli je to pravda nevím,ale když mi chlap podá ruku ve stylu leklá ryba,tak má u mě –100 bodů.Jako by to bylo jen z povinnosti.U žen to chápu více,ale vůbec mi to není příjemné.To raději ať ji nepodává vůbec.A nejhorší jsou ty typy,co podají jen prstíčky(první dva klouby),něco otřesného.

lexx

vyhýbám se tomu jak se jenom dá, příliš důvěrné gesto

gecco

Silně a tvrdě – ale ruku nemačkám (resp. zmáčknu ji jen ´o trochu, nedrtím)…
😉

anonym

Agneta, tobě lékař nepodává ruku při vítání nebo při loučení? Asi ne, z hygienických důvodů. 😁