Avatar uživatele
anonym

Jakou hru ve vašem dětství jste měli nebo máte nejraději?

Dříve to býval panák na ulici,prak,skautské hry pro děti,hry s míčem,karty,ku­ličky,doplňová­ní v políčkách-město,stát,zví­ře,věc ,staré stolní hry atp,
Uvedete popř.druh jiné zábavy?
Díky za názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, suaeda, RyuzakiKate před 3272 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
suaeda

V ulicích nebyly skoro žádná auta a tak jsme kamarády hrály turnaje v badmintonu, tenisu, fotbalu, vybíjené a jiné. Později se k nám přidaly i děvčata.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Toto roční období jsem hrál rád kuličky, na četníky a zloděje, na partyzány , schovávanou, stát železo ani hyb a další a další společenské hry. Rád vzpomínám na stavbu dřevěné motokáry, kde se řídilo nohami a sjížděl jsem kdejaký kopeček a když bylo špatné počasí, tak jsme doma hráli člobrdu, kloboučku hop, mikáda a další společenské hry. Dnes, když vidím dnešní děti s mobily, tablety a další eletronikou, je mi jich tak trochu líto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud se sešlo více kamarádů, tak vybíjená, když nás bylo méně, tak školku s míčem (i když jsem kluk, tak mně bavila, dokázal jsem porazit i starší holky), jako starší jsme pak hráli na šipky, závody na kole (jízda zručnosti…s ke­límkem s vodou, jízda po prkně, slalom na čas apod.)
Souhlasím s – lexx – také jsme měli takovéto hry.
Zkrátka jsme koukali být více venku než zavřený doma

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jako malé jsme si hrály veku celé prázdniny, pamatuju se, že hlavně s panenkami, později na tý železný konstrukci, jak se plácaly plácačkou koberce, tak na tom jsme dělaly výmiky a takový ty věci, honili jsme se s klukama ve sklepích, to byly takový stařičký paneláky s dlouhými sklepy bez světel, tak tudy jsme pořád šmejdili, nebo jsme se chodili koupat, doma jsme hrály s holkama šachy, uměla jsem je moc dobře, ta tv nebyl čas, ani nás to nezajímalo, asi toho bylo víc, už je to tak moc dávno, na další si nevzpomínám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Bavila mě hra na Indiány,fotbal,na partyzány a Němce,šachy,také mě při čtení knih od Eduarda Štorcha s obrázky ilustrátora Buriana,bavila hra na pravěké lovce,kdy jsme se s klukama mezi sebou mlátili klacky hlava nehlava.Později jako pubertáka mě bavila hra – flaška.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Na mámu a tátu, na policajty a zloděje, na doktora, detaily si domyslíte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Na schovku ve starém opuštěném čtyř podlažním domě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Tak stolní hry párkrát jó, když bylo hnusně, jinak jsme furt lítali venku. Na schovku, slepou bábu, házení s balónem, stavěli jsme si opičí dráhy, hra „na školu“ a spousta ježdění na kole, hvězdy a přemety na trávě… Já jsem u nás doma pořádala taky různý párty a zvala na ně holky z ulice, žraly jsme w.i.t.c.h., tak jsme si i hrály na to, že jsme čarodějky, ovládáme přírodní živly a musíme zavřít portály do jinýho světa. Pak i lego, starý divadýlko s loutkama, čtení komiksů (rozdělily jsme si postavy a měnily hlasy)… jééé, já to chci zpátky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

vyrůstala jsem jako jedináček bez kamarádů, takže mojí nejoblíbenější zábavou bylo Lego a Merkur, z venkovních aktivit házení balonem o zeď

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

„10–20 před pikolou za pikolou,kde nesmí stát,nebo nebudu hrát“. – hrajeme téměř denně se spolužákama,už mě pár krát načapali online.
Doplňuji:
…jo a ještě Honzo vstávej!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

svoje dětství už si nepamatuju, ale dneska když jsem šel domů, tak sousedovic děcka vyvíjela takovou zajímavou aktivitu, a když jsem se zeptal na co že si to hrají, tak prej na ameriku, měli policejní uniformy, obušky a hledali nějakýho černocha

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek