jirka F

Jakou hru či sport provozujete nejraději venku?

Já třeba když je příjatelně tak jezdím na kole.
--

Jakou hru/sport hrajete venku nejraději?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

f) jiná možnost

… práci … potom grilovačka, chlastačka … pořadí lze zaměnit …

Další odpovědi
Arne1

f) jiná možnost

Geocaching

Hlada

f) jiná možnost

Geocaching

Butters_xD

c) jízda na kole

Malvína

f) jiná možnost

Jízda na kole, běh, cvičení na zahradě, v létě plavání, minigolf, šipky… Hry jako takové neprovozuji.

Jo a některý hovádka vidím čas od času hrát si venku na honěnou 😁

Rokio

c) jízda na kole

Z těchto možností je to jízda na kole. V dětství jsem raději hrál na honěnou venku kvůli bezpečnosti. Byt je na to příliš malý.

Kepler

d) hraju jiné sporty

Pro mě by to byl asi kulečník na zahrádce, ale to je asi nereálné. Kulečníkový stůl je kurevsky těžký a drahý. Šachy v bytelném provedení proti větru by taky šly. Není jak penzistům 🙂

jsemjá

f) jiná možnost