MR.Monty

Jakou hru mám natáčet?

Dobrý den ,jsem začinajíci YouTuber ,a potřeboval bych vědět která hra je nejlepší na natáčení pro můj PC :
CPU : Intel Pentium 4 CPU 3.00 GHZ
GPU : NVIDIDA Gefroce 7300 GS
RAM : 1 GB
OS : Windows 7 professional
Doplňuji:
Tak to se dívím že by mi to nic neutáhlo ,šak jedu COD 4 Na střední Detaily 40–60 FPS -_-

Odpovědi
Alesh

tetris půjde úplně nejlíp, ty trubko

Beer4Real

Chceš natáčet a ani ještě nevíš jakou hru?
Tak to ti můžu zaručit že to nikoho zajímat nebude,
sledovanost bude blízko nule.
Nahrávej něco v čem si fakt dobrý, průměr nikoho nezajímá, toho je plný net/YT.

Nechápavé

Nic ..Na deti koukat nikdo nebude ;)

Quimby

S tím nenatočíš bohužel nic.Tvoje graf. karta sotva stačí na normální hry a představa, že k tomu pouštíš Fraps nebo něco by se tvejm ramkám a ostatním věcem vůbec nelíbila.

Doplňuji:
No tak si k tomu pusť Fraps a uvidíš, třeba to nějak pojede, ale pochybuji o tom, protože windows 7 mají min. požadavky ramek 1GB +COD něco zabere a na Fraps toho moc nezbyde.

Psychotic

COD 4 je téměř sedm let stará hra. Dnešní hru ti to opravdu neutáhne ani náhodou. A už vůbec ne s nahrávacím softwarem.

Já mám mnohem silnější stroj než ty a s odřenýma ušima mi to na nejnižší detaily utáhně leda tak strategie, které nejsou dvakrát náročné. Na ostatní hry mám konzoli.