Petr P.

Jakou hru koupit?

Dobrý den,
proším poraďte jakou hru na x-box 360 si mám koupit? na ceně nezáleží. Přemýšlím jestli Watch dogs a nebo Sniper elite 3. Pokud budete mít ještě jiné návrhy rád uvítám

Odpovědi
huxa

Watch dogs

Doplňuji:
Watch Dogs je větší konzolovka. Sniper elite bych doporučil na PC.

Earl Sin

Jiné (prosím uveďte do komentářů)

Doplňuji:
Víc než WD mě baví GTA V, kde online mod je úplně super.

plavala

Jiné (prosím uveďte do komentářů)

Kup si míč a boty a jdi si zakopat nebo zaběhat. Vím, že to je dost od tématu, Rád bych však, aby moje odpověď nebyla považována za spam ale za pobídku s hlubší myšlenkou… Je léto v plném proudu, byla by opravdu škoda sedět u x-boxu. Pokud tedy nemáš fyzické indispozice. Pokud ano, tak se předem omlouvám :)

geekocz

Jiné (prosím uveďte do komentářů)

Doplňuji:
Osobně bych ti ani jednu hru nedoporučil (hrál jsem obě). Abych to zdůvodnil: WD je hra na konzole nové generace XONE, PS4 a proto na X360 nebude grafika asi stát za moc + nevím jak na tom bude s plynulostí i na PS4 občas klesá framerate, navíc je to hra od Ubi které myslím ještě předtím žádnou podobnou hru nedělalo a proto nemá všechny věci vychytané proto bych, jak už zde padlo, šel raději do GTAV. Ale i přesto je to docela dobrá hra a stojí za to si ji zahrát. A Sniper elite, pouze pokud jsi fanoušek série. Máme ji rozehranou a přijde mi že sniperku ani nemusím vytahovat, levely jsou občas dost uzavřené a radši zvolím tichý postup s devítkou a tlumičem.

WaveCZ

Watch dogs

Díky moc všem. Tak já asi koupím watch dogs protože gta mě moc nenadchlo a sniper elite na konzoli nedoporučujete.

?????

Jiné (prosím uveďte do komentářů)

Doplňuji:
Assassin's Creed

Earl Sin

Plavala: a večer, když prší, tak si taky má jít kopat s balonem? Sorry, ale tohle není pobídka s hlubší myšlenkou, ale offtopic post. Nikde nepíše, že u toho bude sedět celý den…