dalik12345

Jakou hru chcete aby ji Microsoft udělal.

Můj šéf z Microsoftu mi řekl, že mám vymyslet nějakou herní pecku a že jí udělá, ale musí to být minimálně 2 dílná hra. a První díl má být akční a ten druhý má být takový taky akční, ale mělo by v tom být obsaženo nějaké hezké české město kromě Prahy. Prosím poraďte. Za každou odpověď předem děkuji.

Odpovědi
Michal Kole

Nějakou o plavání, že by žena/muž podplavávala překážky pod vodou docházel by jí dech, dalo by se regulovat nadechnutí, čím rychleji by plavala, tím by rychleji ztrácela vzduch

A samozřejmě špičková grafika nejlépe video místo 3D renderované animace

anonym

Nějaké akční RPG, kde bychom v první části bojovali v českých lesích proti různým příšerám, a v druhé části ve městě, obchodovali bychom ve městě s obchodníky a bojovali proti vojákům a rytířům. Jakou důkaz, že se to odehrává v české Republice bych tam dal do mapy Českou Republiku. Odehrávalo by se to ve středověku. Jako zbraně by byly použity kouzla, luk nebo kuš, meč či jinné zbraně. Toď můj návrh