taranee1

jakou hru?

Chci si koupit nějakou hru… Bohužel vůbec nevím jakou… přemýšlela jsem na Assassin's Creed III (Washington Edition) – ale moc mě to nezaujalo… Prosím poraďte…

(Nepište prosím, abych trávila čas jinak a tak… – díks)
Doplňuji:
Simíky mám… ;) A co se týče „typu“, tak je mi to skoro jedno… „nejradši“ asi mám akční a závodní, ale přežila bych i adventury a strategie… simulátorů a podobných jsem si už užila dost ;)

Odpovědi
Lol*

Nejlepší je The Sims 3 ;-D Ale záleží na tom jaký tip hry chceš 🙂
Doplňuji:
*typ

zebra8

Znáš Sims 3?to je moc dobrá hra

majklhanz

Nemusíš kupovat žádnou hru, zkus třeba My little farmies http://hry-ihned.cz/my-little-farmies/ je zdarma a online :)