BEAES

Jakou hračku pro malé dítě?

Poraďte s čím si Vaše dítě nejraději hrálo…jakou hračku doporučíte malému dítěti..má 1 rok.

Nejlepší odpověď
pekynka

Já pořád kupovala nějaké míčky, malé, velké. A kostky. Teď nás ale nabádají sledovat složení materiálu a barev, vše je jedovaté. Tak na to asi pozor, ale když je stejně vesměs všechno z Číny?

Další odpovědi
SETH

Naše malá holčička má nejraději látkové panenky, kočárek, velké auto, krabičky všeho druhu, míče, leporela, zvukové hračky, akustické hračky – malá klaviatura s paličkou má největší úspěch. Teď (už 18 měsíců) si oblíbila medvěda, stejně velkého jako je ona sama. V klubu pro nejmenší děti ji nadchla skluzavka a bazének s míčky.
Ale nejraději si hraje s někým, kdo jí dělá partnera.