Krčálek

Jakou hororovou klasiku máte nejraději?

Nejlepší odpověď
annas

Horory jpříliš nemiluji. Uvedu jen dílo E. A. Poa, které vedle hororových prvků obsahuje znaky fantazie a mýtu.

Další odpovědi
iceT

Takže asi první Čelisti,ty ostatní mě moc nenadchly,pak jedno zpracování Psa baskerwilského,kde Sherlocka Holmese ztvárnil Matt Frewerkdysi se mi moc moc líbil film Fantom Amsterodamu,ale nemůžu ho nikde sehnat.
Jiste bych si vzpoměla na víc filmů,které by si označení klasika jistě taky zasloužily.

david22

Klasiku moc neznám , ale dostal mě film Kruh.
Je to spíše psychologický horor.
Byl jsem na tom kině a sám a málem jsem si do gatí stříknul.

Damiana

Když se chci zasmát, tak je to klasika s Freddiem Krugerem, jeho Noční můry zbožňuji – je to děsná legra. Nebo první Vřískot.
Ale Vertigo, Psycho, Kruh (japonský!) – jó, to už je opravdu děsuplné.

NotFound

Horrory moc nesleduji, ale z té novější klasiky u mě rozhodně vede Braindead.

Ravenne

Já horory raději čtu než sleduji v televizi – z knižních hororů mám nejraději ty od Stephena Kinga, četla jsem jich už haldu a ještě mě ani jeden nezklamal :).