Avatar uživatele
vinad

Jakou hodnotu mohou mít tyto šachy?

Zdravím,
doma mi už nějakou dobu leží šachy (https://drive­.google.com/dri­ve/folders/1pr679Mu2y­qO8F5YABq3n9si3GXAj­rZbb?usp=sharing), které u mě nemají využití, a proto bych je rád poslal dál. Nicméně netuším, v jaké cenové relaci se pohybují. Rozměry 59 cm x 59 cm, ručně vyráběné.
Dokáže někdo poradit?

Děkuji.

Upravil/a: vinad

Zajímavá 0 před 1874 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odkaz nejde otevřít, ale nejlépe vám poradí soudní znalec, nebo třeba ve starožitnictví.

Nebo dejte inzerát – cena Nabídněte. Nemusíte prodat, ale cenu často určuje trh, pak můžete srovnat se znalcem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Musíš si uvědomit, že v byznysu neexistuje NIC, jako je „absolutní hodnota“. Někdo ti za to dá třeba litr či více, jiný si „ten krám“ nevezme ani zadarmo. Sám takové neturnajové šachy nemám rád, patřím mezi lidi, kteří jiné figury než stauntonky či české klubovky moc nemusí, na druhou stranu najdeš i lidi kteří si je koupí jen proto, že „se jim líbí a je to ruční práce“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Navštiv odborníka…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brblal

Také máme doma starší dřevěné šachy v dřevěné krabičce, které nikdo nehraje, podíval jsem se teď na „aukro“ a na „sbazar“ a naśel stejné a pribliźnou cenu (500 až 1000 Kč). Ale jsou jiné než ty vaše a já ty naše prodávat zatím nebudu.

Upravil/a: Brblal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek