ivzez

Jakou hodnotu mají zachovalé noviny z listopadu až prosince 1989?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

No nějaké věci jsem prodával na aukru a tak mohu prohlásit, že skoro žádnou. To by opravdu musel být někdo, kdo je sbírá a tato čísla mu chybí a velmi je chce.
Ono tiskoviny dnes opravdu hodnotu ztrácí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nulovou, za prvé, po půdách jich je všude dost, a za druhé, v tý době už se všechny výtisky povinně dávali do archivu a ten je dneska zdigitalizovanej, takže jsou zdokumentovány …