danny_el

Jakou grafickou kartu na PC hry do 7000 Kč?

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem grafické karty na nejnovější PC hry do 7000 Kč, také bych potřeboval vědět, jestli moje základní deska podporuje tyto nové grafické karty. Základní deska – Gigabyte MB Sc AM2 M55S-S3. Moc děkuji za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

ano zakladni deska je podporuje, potrebujete k tomu prave ten „PCI Express x16“ kterym tato deska disponuje.

7000? Máte na to vyhrazeno skutečně dost peněz takže si můžete dovolit takřka to nejlepší. Doporučoval bych RADEON HD řady 6000, konkrétně tedy

RADEON HD 6950 zde http://interlin­k.tsbohemia.cz/kom­ponenty-it-graficke-karty-ati-pci-express-hd-6950_c10845.html