Zdenča11

Jakou funkci uvítáte u pračky za 15–20 let?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No… sušit už umí, mohla by „se naučit“ žehlit košile. ;) :D

Další odpovědi
Hlada

Dva vstupní ventily pro možnost připojení k teplé vodě.
Program zajišťující dobré vymáchání v základní nabídce programů.

Kepler

Mohla by umět připravit perfektní Cordon Bleu a vyprávět sprosté vtipy.

marci1

Uvítala bych kratší dobu praní, tak max. půl hoďky a je vypráno. 🙂
V Americe prý pračky perou půl hodiny až hodinu a Američané se diví, proč v Evropě lidi perou tak dlouho a na tak velké teploty.
A ještě by mohla po vyprání zavolat: Haló lidi, pojďte si to prádlo pověsit! 🙂

hapiky

Chodit na nákupy…

Drap

Vypere, usuší, vyžehlí, poskládá a uloží do prádelníku.

ivzez

Pračka by se konečně měla naučit pořádně máchat,
aby nebylo nutné máchání opakovat,
a žehlit. A nemuselo by jí to učení trvat 15–20 let.
(Uvítala bych to hned.)

dubraro

Podrobně se o tom rozepsal Stanisłav Lem v povídce Pračková tragédie.

led

1 – sama sa naloží prádlom, no v prípade núdze, jej pomôžem…
2 – vyperie v maximálnej tichosti na vlastnú energiu, ach, nech nie sú živitelia energetických a distribučných podnikov…
3 – po praní všetko prádlo vysuší a uloží vyžehlené na svoje miesto. To mi pripomína reklamu na xxx prací prášok: zmuchlané špinavé prádlo sa vloží do pračky a obratom z neho vyberú čisté, suché, vyžehlené a do komínku poskladané a pozapínané košele. no slovom zázrak pracieho prášku xxx. Ps tá pračka tiež išla na vlastnú energiu, pretože nemala žiadny kábel, ani prívod vody. A to prosím fungovalo už minimálne posledných 10 rokov minulého tisícročia! Videla som to na vlastné oči počas nakrúcania. Netešte sa, neprezradím tie čary, verejne známe, akými to bolo spôsobené.

myslím že

orestez

Až si pračka sama vezme teplou vodu, která jde z kotelny a na máchání studenou, teprve o ní řeknu že je automatická.

Emefej

Nevím. Tuhle mašinu neobsluhuji a nemám ani zdání, co všechno dovede ta naše současná.

Ondik55

Funkčnost na dalších 20 let, protože nejsem rotšíld abych si mohl pořídit v tomhle životě další…

mosoj

Naprostá nutnost. Bude muset umět prát bez vody!!! Jinak ji zase nahradí valcha.

led

aliendrone, ale dokáže žehliť, v mojej odpovedi o tom píšem. Bola som pri tom, keď to nakrúcali, ale pre naivných kupcov – divákov takýchto reklám to bolo tak, ako popisujem. Ale veď to vidíte aj v súčasných reklamách

mosoj

Hlada. Ten přívod pro teplou vodu a mívaly již některé staré pračky.

Hlada

Vím, byly to pračky Tatramat 246 a 247. Ty ale napouštěly teplou vodu jen na hlavní praní. Bylo by dobré, kdyby si pračka uměla namixovat teplotu hned na vstupu a máchala v teplé vodě. Ušetřila by se elektřina na ohřev, topné těleso, přípravky na odstranění vodního kamene a léky na kožní problémy.