Bedrunacz

Jakou formu podnikani pro skupinu vlastnící webovou stranku?

Chceme si s kamarady zalozit webovou stranku, která by mohla do budoucna prinášet i nejaky zisk. Jak oficialne osetrit, aby byl kazdemu prispivajicimu clenovy pridelen podil, aby nemohl byt vyrazen, ve chvili, kdy stranka zacne byt zisková?

Odpovědi
anonym

Založte si akciovku…
;-D
Ne – to je blbost, na to nebudete mít – takže buďto s.r.o. a nebo třeba konsorcium OSVČ (a dobře definovat společenskou smlouvu).
Ale – je vám aspoň 18???

setapouch

Jednou z moznosti je spolek. Muze podnikat, ale nesmi to byt jeho hlavni napln. Zisk se musi pouzit pro cinnost spolku.
Pro clenstvi (stejne jako pro podnikani – podle NOZ) neni nutne dovrsit 18 let. Jestli se nepletu, lze uz od sestnacti, ale to je z hlavy. Presny vek vygooglis.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/