willywonka

Jakou formou se obratit na soud, aby informoval RT o ukonceni podminecneho trestu, paklize tak neucinil sam?

Na Vypisu z RT je uveden podmineny trest, ackoli soud vydal rozhodnuti o splneni podminky. Mohu zadat novy Vypis z RT bezplatne? Chyba je na strane soudu. A necisty Vypis z RT za 100 Kc je k nepouziti
Dekuji

Odpovědi
magorvkleci

Obrátit se na Rejstřík trestů písemnou žádostí o nápravu administrativní chyby – žádost ať obsahuje číslo usnesení rozsudku i rozhodnutí o splnění podmínky. Pokud jste si ovšem jistý, že součástí trestu není ochranné opatření nebo že není trestů několik v souběhu, to je lhůta na zahlazení delší.

Co se týče těch 100 Kč, to řešte potom. Ale oni vám je u nového výpisu nemohou prominout, jenom vám vrátí ty zaplacené za první výpis, pokud byl nesprávný.