autacek

Jakou finanční investici jste kdy uskutečnili, jejíž tehdy neúměrnou výši časem hodnotíte jako dobré rozhodnutí?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Myslíš jako vydělat neúmyslně, tedy provést transakci bez primárního ziskového účelu? Jo, i to se mi povedlo, těsně před převratem jsem měl příležitost koupit dost výhodně zahradu kousek od cedule „Hlavní město Praha“ – tak jsem se starší starší [byl to její nápad, já jen provedl praktickou část] udělali radost rodičům (aby se měli v důchodu čím zabývat relativně blízko).

No, původní záměr sice nevyšel (zdravotně už na tom nebyli tak dobře, aby se tomu mohli věnovat), ale co čert nechtěl – pár let po sametové komedii se (nikoliv mojí zásluhou, ale pochopitelně jsem se tomu nebránil ;) :D) ze zahrádek staly stavební parcely. Kam se hrabaly Koženého fondy „s jistotu desetinásobku“! :)

Další odpovědi
Alesh

Nevím, jestli neúměrnou, ale před pěti lety jsem koupil byt za cca 1,5 mil. Kč. Teď jsem doplatil hypotéku a zároveň cena bytu narostla cca o polovinu, tedy na nějakých cca 2,25 mil. Kč. Tomu říkám dobře uložené peníze. Kam se hrabou nějaká ta spoření apod. Jo, takovej bitcoin, to by byla jiná liga, to je jasné.

Rokio

Podílnictví v investičních fondech
Axa fond
Rentier 3S
Conseq Univers