zjentek

Jakou finanční hodnotu má v dnešní době tento počítač?

Specifikace>>>case miniTower, zdroj Maxpower 400W, základní deska ASUS P5G41T-M LX/GB, CPU Intel Pentium E 5700 3 GHz (Passmark 1738), grafická karta integrovaná, DVD-RW Sata, HDD Seagate 320 GB Sata, RAM 4GB (2×2GB) DDR3, čtečka karet XD, CF, MD, MS, SD, MMC, M2, MikroSD, licenční štítek Windows 7 Pro.

Dochy, tak to je celkem jasný, ne? (;

Tak kolik? 300,–? 500,–? 1.000.-? 1.500.-? Která částka je nejblíž? Sakra, měl jsem udělat anketu…

Odpovědi
Dochy

Těžko říct. Podle mě pod 3000

elkon

Nic moc, já bych to nekoupil. Ani Win 7 už nezáří. Vlastně bych to nechtěl ani zdarma. Ještě tak možná pro dítě na hraní.

Kepler

Zkus se podívat na ceny srovnatelných PC nabízených na bazarech. Tento počítač není až tak bezcenný, zvládne i win10. Jen HDD je trochu slabý, ale to se dá vyřešit upgradem, případně stejně tak paměť RAM. Na drtivou většinu aplikací tenhle počítač stačí.

Pepa25

Vždyť to tam vidíte – „nejnižší podání 490 Kč“ 🙂 Kam až půjdete záleží na vás …

zjentek

A kde? Piš jasně a srozumitelně, jinak je taková rada O NIČEM!

Dochy

Mno můj odhad byl mezi 1000 a 3000. V každém případě cena může být max. taková za jakou to někdo koupí 😉 Srovnatelné PC jsem viděl na aukru za 800 a zdá se, že ho nikdo nechce. Na druhou stranu za komponenty bys možná pár tisíc utržil.