Avatar uživatele
zjentek

Jakou finanční hodnotu má v dnešní době tento počítač?

Specifikace>>>case miniTower, zdroj Maxpower 400W, základní deska ASUS P5G41T-M LX/GB, CPU Intel Pentium E 5700 3 GHz (Passmark 1738), grafická karta integrovaná, DVD-RW Sata, HDD Seagate 320 GB Sata, RAM 4GB (2×2GB) DDR3, čtečka karet XD, CF, MD, MS, SD, MMC, M2, MikroSD, licenční štítek Windows 7 Pro.

Dochy, tak to je celkem jasný, ne? (;

Tak kolik? 300,–? 500,–? 1.000.-? 1.500.-? Která částka je nejblíž? Sakra, měl jsem udělat anketu…

Zajímavá 0 před 1324 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Těžko říct. Podle mě pod 3000

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Nic moc, já bych to nekoupil. Ani Win 7 už nezáří. Vlastně bych to nechtěl ani zdarma. Ještě tak možná pro dítě na hraní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Zkus se podívat na ceny srovnatelných PC nabízených na bazarech. Tento počítač není až tak bezcenný, zvládne i win10. Jen HDD je trochu slabý, ale to se dá vyřešit upgradem, případně stejně tak paměť RAM. Na drtivou většinu aplikací tenhle počítač stačí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Vždyť to tam vidíte – „nejnižší podání 490 Kč“ 🙂 Kam až půjdete záleží na vás …

před 1324 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A kde? Piš jasně a srozumitelně, jinak je taková rada O NIČEM!

před 1324 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Mno můj odhad byl mezi 1000 a 3000. V každém případě cena může být max. taková za jakou to někdo koupí 😉 Srovnatelné PC jsem viděl na aukru za 800 a zdá se, že ho nikdo nechce. Na druhou stranu za komponenty bys možná pár tisíc utržil.

před 1324 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet