Jakou finanční částkou přispějete, pokud je vstupné dobrovolné ?!

Nejlepší odpověď
breja

Podle situace 20 –100 kč

Další odpovědi
anonym

Podle druhu akce (jinak přispěju na desetiminutovou a jinak na celodenní) a podle toho, v čí prospěch je vstupné vybíráno (zda je vhodná ´dobročinnost´).
Takže od deseti korun po třeba i několik set…
😉

anonym

Dobrovolnosti se meze nekladou, jak se říkává. Když se někam dobrovolně dostavím tak to znamená, že mě buď akce zajímá a dostavila bych se i v případě, že by vstupné bylo stanoveno. V tom případě dávám dobrovolné vstupné v podobné výši, jako by bylo běžné, průměrné vstupné.
Pokud se dobrovolně zúčastním nějaké charitativní akce, tak dobrovolné vstupné "přizpůsobím " podle důvodů pořádání akce a ne podle programu a účinkujících. Třeba koncert na pomoc po povodních je něco jiného než besídka školky.

quentos

Podle toho na co!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!?

postcd

podle mé fin. situace a podle toho na co. obvykle nic až 10kč

redy

Ještě se mi nestalo že by někde bylo vstupný dobrovolný,
asi bych tam ani nešla,co to může bejt za zábavu, to radši pošlu něco na charitu než se někde nudiť protože když je něco dobrovolný tak to stojí za velký – tamto –

HonzikPernik

Já většinou rozdávám rovnou šeky okolo deseti tisíců.

Andre5000

Při dobrovolném vstupném házím do kasičky zátky od piva, cinkne to stejně jako mince…

annas

Andre500 jsem dala bod. Uzávěr od piva bych nikdy nedala … 🙂

anonym

quentos, na kulturu, na kulturu!

bolak

tak pokud bude čistá a bude v petriho misce, takovejch 25 korun bych dal dohromady..

quentos

i kultura je široký pojem.