Dadoska

Jakou fantasy knihu mi doporučíte? Nevím co dál číst :D

Typu Eragon nebo Hraničářův učeň, díky :)

Odpovědi
tonda11

Zkus třeba „Nevysvětlitelné záhady“ od Viktora Farkase. Vydal „knižní klub“.
Tonda11

anonym

Pokud máš ráda fantasy světy tak serii warcraft a world of warcraft(pro lepší pochopení je dobré zahrát si hry warcraft a wow)hodně dobrá série je dragonlance,ze­měplocha,dragon­realm,jestli se ti líbí knihy typu hrdiny putujícím po světě tvz.magie a meč tak stará klasika Conan ale ten mě moc nenadchnul,a nebo doporučuju Kolo času.Pak tu je ještě Diablo taky podle hry jako WoW,a jinak na internetu toho máš hodně a já sem teď vyčerpal většinu knih co znám;Dtakže hodně štěstí s výběrem.
(PS:Doporučuju warcraft a world of warcraft a zahraj si i hru(warcraft 1–2 radši ne))