orestez

Jakou důležitost má nutnost uvádění kalorií na flašce s vínem?

Není lepší macatka s vínem, než anorektička s cigárem?

Nejlepší odpověď
marci1

Máš pravdu, ale člověk by mohl mít možnost vidět, kolik kJ vypije. Je třeba velký rozdíl v tom, jestli někdo vypije půl litru suchého vína, nebo polosladkého, či nějakého slaďáku. 🙂
Alkohol totiž obsahuje téměř dvojnásobek kalorií než například bílkoviny. Kalorie získané z alkoholu se v těle ukládají jako tuk. ☹