Rocker

Jakou dobrodružnou knihu koupit 10 letému synovi?Můžete doporučit?Díky

Nejlepší odpověď
Fallen Angel

Thomas Brezina a Enid Blytonová – jákekoli knihy od nich se mu budou líbit. Věřte mi.

Další odpovědi
ten který je

Dobré dobrodružné knihy jsou z edice KOD.Tato zkratka znamená – Knihy odvahy a dobrodružství.

hanulka11

Zkuste sehnat dárkové balení 3knih v jedné kazetě DOBRODRUŽNÉ ČTENÍ od Thomas Brezina.
Určitě se mu to bude líbit a nebo Cestu kolem světa za 80 dní od J .Verna

Tata

Zkuste klasiku, J. Verna. I zde ale musíte vybírat. Třeba Děti kapitána Granta, 2000 mil pod mořem, Tajů plný ostrov(Předkládat v tomto sledu, navazují na sebe), Dva roky prázdnin, Šest neděl v baloně.