Avatar uživatele
zjentek

Jakou diagnózu mně psychiatr s největší pravděpodobností stanoví?

Asi navštívím psychiatričku. A mám dopředu jednu otázku:

Jakou diagnózu mně ona s největší pravděpodobností stanoví, když jí řeknu, ať neplýtvá svým drahocenným časem s RORSCHACHOVÝM testem, protože mně tak či tak všech těch deset karet připomíná vesmír?

Jasně, vesmír není v tomto ohledu nic originálního, někteří psychiatři jsou „daleko za tím“ ;D, žejo, ale furt je to lepší, než kdyby mně ta sada karet připomínala sex. Jestli si dobře pamatuji, tak tahle „hláška“ s testem+sexem už padla v knize Hlava XXII, takže sex je pase. Ovšem vesmír je můj nápad, jde o mé nejhlubší pocity! Kdybych měl ty čmáranice hodnotit komplexně, s každým jedním KOUSKEM kaňky, která se na kartách nachází, uvnitř mý hlavy se během hlubokých úvah dostanu do TAKOVÝ PASTI, že tam stejně nic jinýho než vesmír nevidím! Možná, ale FAKT MOŽNÁ tam bude jedna karta zobrazovat lebku skotu. To připouštím. Ale ve zbytku je obsažen „jen“ vesmír (možná celý, možná část) se vším jeho chaosem. Dokázal by někdo zde odhadnout, jakou si po Rorschachově testu odnesu z kliniky psychiatrie diagnózu?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? independent před 2098 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jakou Ti stanoví lékař… Tak jeho datum narození… Abych mohl řádně vyložit karty…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

A proč si myslíš, že se bude rozhodovat právě podle tohohle?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Psychiatři si s odmítáním spolupráce
dokáží poradit, jsou na to zvyklí.

Odmítnutí spolupráce ke stanovení diagnózy nestačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Vysoce funkční aspergerův syndrom.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Děkuji všem za případné odpovědi, je to pro mě dost důležité a všeobecně si cením každé rady zde na serveru. Samozřejmě to není vtip. Ještě jednou díky.

před 2098 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví