Jakou délku má „parametr“ ?!

Doplňuji:
…milimetr,cen­timetr,decime­tr,metr,kilome­tr,parametr…

Nejlepší odpověď
arygnoc

různou.

parametr ČEHO?

doplněno:

aha.

je to délka jednoho paraořechu.

Další odpovědi
Elk

Je to různé.
Když půjdu k soudu, bude mít váhu jednoho až třeba deset paragrafů.
Budu li si povídat se spisovatelem, velice lehké, možná jenom gramové parafráze.
Ve společnosti vyznavačú letectví, to znamená, že jsem si dnes udělal jeda, popř. i pět paraglidingů.
Automobilista třeba řekne, že se mu rozbila parabola, ale na Slovensku to může značit dotaz na situaci v sauně…
Zajímalé… jak říká Jára C.

tom004

Délka jednoho „parametru“ je rovna délce jednoho „parakotoulu“.:)
Doplňuji:
No vida,jak je ten „parametr“,každým „coulem“, zajímavý.Cha Cha..:))

dědapetr

Parametr je nějaká veličina či jejich soubor, charakterizující nějaký, stav, děj, jev nebo proces. Používá se v mnoha významech:
parametr (matematika) – pomocná proměnná
parametr (software) – pomocná proměnná pro ukládání vstupních hodnot funkce, metody, podprogramu apod.
parametr (mineralogie) – odborný mineralogický pojem v krystalografii
krystalové parametry – parametry krystalů

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Pa­rametr

tuCZek

Tu samou jako váhová jednotka „pentagram“.
(vidím Barbakane že jsi zas ve své kůži :o)

Tata

Jste na omylu parametr není jednotkou míry ale tvrdosti. Tedy parametr peří ma jinou hodnotu než parametr betonu. Název je odvozen od ořechů para, jejichš tvrdost je vyhlášená. Parametr se zjišťuje tak že kubický metr materialu spustí z 21,45 cm na parafínová váleček vyrobený podle mezinárodních norem, při konstantní teplote 25°C. Hodnoty se potom vyčíslí podle deformace kterou zanechá parafínový váleček na kubickém metru materialů

venkovan

Různou, jen ne 100 cm. Proto je to parametr.