Lgee

Jakou dáváte pravděpodobnost tomu že žijete v simulaci?

Jaká pravděpodobnost je dostatečná aby jste se stali věřícími a neskončily v pekle?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Dvorní šašek

Pod 35%

Drap

Pod 35%

Opět chybí jiná možnost.. Dávám pravděpodobnost 0%. Je to nesmysl.

jeoce.com

Nad 35%

V roce 1964 napsal Stanislaw Lem ve své Sumě technologiae představu „magnetofonu“, který nahraje ze všech nervů signály, které nám vytváří rozkvetlá zahrada, v níž sedíme. Signály ze zrakových nervů, čichových a hmatových nervů. Pak si představil, že se člověk umístí do temné místnosti do vany s vodou 37 stupňů teplou. To vše, aby odblokoval signály do všech smyslů. A pak se začnou z onoho „magnetofonu“ do nervů přehrávat všechny ty signály, které nám vytvořily představu oné zahrady. Viděli bychom tuto zahradu, cítili i hmatali. Jen na naše akce by zahrada nereagovala.

Kazatel

Jediná možnost která chybí není 0%, ale rovných 35%, což je ale pro vybrání si mezi dvěma možnými protipóly nepodstatné. Tak že jeden hulvát kritizuje dotaz a píše že je to mesmysl, druhý zdejší zlatý hulvát pak dokonce píše hovadina. Takové chování je neslučitelné s kodexem uživatele, navíc se děje opakovaně. Zabanovat!

elkon

Příspěvek smazán administrátorem.