jakou dámy nosíte kabelku?

velkou aby se do ní vešlo všechno a pak je težká,nebo malou,jen na mobil a kapesníčky?

Nejlepší odpověď
vlastina

Takovou středně velkou-hlavně hodně kapsiček na zip(zevnitř i zvenku)

Další odpovědi
myšpulín

Nejradši velkou, aby se do ní vešlo všechno a třeba i menší nákup 🙂

FilosofovaEm

No přeci je střídám, né? 🙂

Kaštylovajar

Tvarově pěknou kabelku jsem si koupila z internetového obchodu https://www.qu­alitymodels.e­u/damska-kozena-kabelka-lagen-emily-kremova/ má několik oddělených kapsiček, takže v ní vždy všechno bez problému najdu, protože je vše na svém místě