Jakou colu máte nejraději?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
janek66

Kofola

Starou dobrou Kofolu a tu slazenou cukrem.
Umělá sladidla nebrat!

Další odpovědi
Jikra

Coca cola

Zero.

anonym

Kofola

kofolu, neboť je to český výrobek a je v ní méně cukru (jde to hodně poznat na chuti)

hanny 2

Coca cola

Colu piju občas na energii,takže ten cukr co obsahuje,mě „nakopne“.

hanulka11

Kofola

občas kofolu

slad08

Coca cola

A ještě nejraději mám Freeway Colu, protože nemá ani tolik bublinek.

kkoudy

Kofola

Český výrobek

fablen

Kofola

ale někdy i pepsi cola. Chutná nám více než coca cola

baghira

Coca cola

Ale chybí ti tam RC cola, ta je u mě favorit.

rosinka

Kofola

Když už vůbec, tak raději kofolu, je taková měkčí, jemnější než cola.

GM

Kofola

WeeBear

Pepsi cola

Když odpovídám, kterou nejraději, tak Pepsi.

Každopádně se u nás v ledničce nejvíce objevuje kofola. Pepsi míváme výjimečně. 🙂

mrblackwell

Pepsi cola

mrblackwell

Abych to upřesnil,nenechám dopustit na Coca Colu a Pepsi Colu.Tak že to střídám.Ale na trávení mě pomáhá před jídlem Pepsi Cola.