jiriii

Jakou chybu to hlasí?

Mám peugeot 508SW 1,6 hdi automat 2012 Dnes když jsem čekal v koloně rozsvítil se mi servis a zobrazila se převodovka bohužel to zmizelo dřív než jsem si to přeložil do čj. Do servisu se dostanu až za týden, nevíte někdo co to mohlo znamenat?

Odpovědi
Arne1

POkud to hned zmizelo, tak to nemusí nic znamenat – popojíždění v koloně není zrovna optimální režim pro práci motoru. Prostě dávej pozor co se bude dít. Eventuelně si do toho servisu zavolej a zeptej se jich (a ne nás tady).