zzzzz

Jakou cenu neomezeného volání se vám podařilo vylobovat?

Končí mi smlouva u operátora, chci si dát neomezené volání do všech sítí, všichni nabízí ceny kolem 750kč/měsíc, ale slyšela jsem, že pokud jim člověk hned nekývne, tak nabízejí tuto službu levněji. Máte neomezené volání? Od kterého operátora? Za kolik?

Nejlepší odpověď
Bedy

Lidi si to chtějí strašně aktivovat, ale ani si nespočítají, jestli se jim to vyplatí. Tak doporučuju, abyste si to přepočítala – vezměte si 3–5 posledních faktur a je to.

Jinak si dávejte pozor na různé šedé operátory – ono číslo není Vaše, ale toho šedého operátora a pokud jednou nezaplatí, tak bloknou mobily a vy s tím nic neuděláte. Tohle se asi před 2 lety stalo kamarádovi a byl z toho docela špatnej.

Další odpovědi
mosoj

Ano je to pravda, ale lobovat můžeš jedině u svého operátora. Něco za něco. Sleva je něco jako odměna za věrnost. Jako novému zákazníkovi ti ji nedá žádný operátor.
Nejlépe se k této slevě chová Vodafon. Můj syn měl volání za 2,20 Kč pro každého člena rodiny, nyní má neomezené volání za 500 Kč, také pro každého člena rodiny ( pokud chce). Slevu je ale třeba vytelefonovat přímo z operátorem. Nikdo ti ji nenabídne !!!