tomas1541

Jakou cenu mohou mít koncové měrky?

Jakou cenu mohou mít tyto koncové měrky? Viz odkaz z Googlu :) našel jsem to doma a zajímá mě, jakou to má cenu. Používá se to poměrně často ve strojírenství, ale není to žádná novinka. Balení je kompletní a vše ok :)

https://www.go­ogle.cz/search?q=Kon­cov%C3%A9+m%C4%9Brky+0,5+-+100+SOMET+bu­y&safe=active&rlz=1C1AV­FC_enCZ736CZ736&t­bm=isch&source=lnms&sa=­X&ved=0ahUKEwij­roiL18fTAhVM0xoK­HbKODfcQ_AUIBig­B&biw=1536&bih=759#sa­fe=active&tbm=is­ch&q=Koncov%C3%A9+m%­C4%9Brky+0,5+-+100+SOMET&im­grc=WNcIeAPVzvKciM:

Nejlepší odpověď
Kepler

Jsou to kalibrační měřidla používaná v metrologii a jejich cena závisí na počtu kusů, materiálovém provedení a na třídě přesnosti. Cena může být v řádu několika tisíc až desítek tisíc korun i více. Pokud ale k tomu nemáte certifikační list, tak jsou v podstatě bezcenné.
http://www.klz­.inshop.cz/kon­cove-merky/?pageindex=2

Další odpovědi
cochee

Na tom odkazu, co jsi dal, si klikni na některý z těch obrázků a až se ti zvětší, máš tam tlačítko „Navštívit stránku.“ Pokud to je nějaký bazar a máš štěstí a je to aktuální inzerát, tak se ti tam objeví cena. Namátkou v tomto okamžiku, kdy se dívám, je cena u třetího obrázku (sada s číslem 6471).