Kobylka

Jakou cenu mají obrazy od židovského malíře Artura Fischera???

Nejlepší odpověď
anonym

Odborný znalecký posudek vám může vystavit soudní znalec v tomto oboru. Jejich seznam je k dispozici na každém okresním soudu nebo na patřičných stránkách. Pokud budete chtít dát obraz do aukce uměleckých předmětů, znalecký posudek bývá většinou součástí servisu prodejní aukční galerie.
Doplňuji:
Doplňuji ještě info, že informace o obrazech tohoto autora, případně o jeho rodině uvítá roschodes@sefer.cz, předpokládám, že v tomto sdružení naleznete i odborníka na díla Artura Fischera. Většina jeho děl je vystavena v muzeu Jičín, kurátor tohoto muzea by vám také jistě poradil.

Další odpovědi
tom004

Pro fundovanou odpověď si budeš si muset najít jiné stránky.

anonym

Zkuste ještě kontaktovat arno.parik@jewishmuseum.cz