Rokio

Kterou část roku mají žáci základní školy nejvíce práce s učením?

Největší zátěž žáků základní školy – v které době

Odpovědi
Drap

Od září do konce června

cochee

Copak ty si to už nepamatuješ? 🙂

teufl

Celou základní skolu jsem se naučila a pres to prospěch se samými jednotkami. Pokud to ale vztáhnu na gymnázium, kam jsem nastoupila pak, bylo zátěžové období nejvíce tyden až dva před vysvědčením. + občas ve čtvrtletí

Natalka2010

Já osobně se učím průběžně celý rok ;) … ale většina mých spolužáků má největší zátěž… tak dva týdny před vysvědčením :D :D :D

Gweny

Já se třeba nemusím učit skoro vůbec, jen před nějakým větším testem si látku zopakuju. Naopak moje kamarádka se „šprtá“ skoro pořád. (Prospěch máme takměř stejný)

Klaproth

Podle úrovně tvých otázek soudím, že chodíš tak do šesté, sedmé třídy. Musíš sám vědět, kdy toho na druhém stupni ZŠ máte nejvíc k učení.