Meggie2

Jakou část masa používáte při vaření kuřete na paprice?

Nejlepší odpověď
Malvína

Stehna.

Další odpovědi
Drap

Nedávám kuře na papriku, ale když už, tak slepici a tu potom celou.

marci1

Kuřecí prsa nebo stehna. 🙂
Třeba Pohlreich používá kuřecí prsa:
https://recep­ty.blesk.cz/cla­nek/vareni/2929/nej­lepsi-kure-na-paprice-podle-sefkuchare-zdenka-pohlreicha.html

nyjono

Prsa nebo stehna.

da ny

Nejraději čtvrtky (stehna).Bez kůže.

Kepler

Všechno kromě prsou. Ty jsou na moje gusto moc suché a tak je odříznu, nechám marinovat a pak je zpracuju jinak.

Hufnágl

Zadní i přední stehna, ale rozhodně bych nedal „celou slepici“ jak Drap. Kdo by to potom žral!