jsemjá

Jakou byste mi doporučili kameru s dobrou grafikou a zvukem?

Aby nejlépe měla dobrý nejlépe velký mikrofon?

Odpovědi
aliendrone

ŽÁDNOU! Všechny integrované mikrofony jsou „univerzální“, tedy spíše průměrné kvality, není nad dobrý externí mikrofon. Lépe celou SADU mikrofonů (včetně kvalitních „bambulí“) a to jak směrových, tak všesměrových do různých podmínek.

Spíš se u kamery zaměř na kvalitu snímače, optiky a rychlosti procesingu (FPS, digitální zoom atd.).

(O_o)

Podle toho k cemu ji chces, webka, akcni kamera na sport nebo s dlouhym objektivem na nataceni vzdaleneho ptactva. Pokud nebudes zoomovat, nejlepsi kamery i pro zpomalene zabery jsou dle meho mobily. Takze kvalitni fotak mobiluu a pridany externi mikrofon. Zabudovane nejsou nic moc.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.