Rokio

Jakou byste mi dali známku z účetnictví (po dalším zlepšení)?

Můj průměr z účetnictví je v současné době 4,29.

Jsem nadprůměrně aktivní, mám dobré vztahy se školou a s učitelkou na účetnictví a o tento předmět projevuji zájem. Učím se více do tohoto předmětu než většina mých spolužáků a mám vysokou přítomnost z téže předmětu.

Rád bych od vás věděl, jakou si zasloužím známku z tohoto předmětu a svůj argument zdůvodněte.

Nejlepší odpověď
Hans51

Stejně jako Drap, u mě pořád za 5. Vašemu tvrzení o dobrých vztazích se školou a vyučujícími se mi nechce moc věřit, soudím tak na základě Vašich pokládaných dotazů. To, že se učíte více než ostatní, na ničem nic nemění, přítomnost jakbysmet.

Nicméně závěrečné hodnocení v drtivé většině případů spočívá na aritmetickém (případně váženém) průměru známek; čili je velká šance, že dostanete za 4. Několik lepších známek to může „pojistit“.

Další odpovědi
Drap

U mne je to stále za 5.

ivzez

Rokio, už jsme ti tu odpověděli, že průměr známek je jenom jedním z kritérií,
výsledný průměr neznamená, že titéž známku obdržíš na konci roku.

Každopádně ti ušetřím další ptaní:
Dokud si průměr nezlepšíš na 3,9, je to stále za pět.
Navíc žák s takovou mírou/dávkou nejistoty …