Stingo

Kterou divadelní hru, jež se hraje v současnosti v pražských divadlech, byste mně doporučili?

Moc díky annas. Takové stránky jsem potřebovala i s hodnocením diváků.

Nejlepší odpověď
annas

Těžko se doporučuje, když nevíme, co vás zajímá. Každému z nás se líbí něco jiného.

V odkazu najdete program pražských divadel na celý rok. Klikněte na divadlo, vyberte si název a pak si najděte obsah hry. Podle toho se rozhodněte.

http://www.i-divadlo.cz/programy-divadel

Další odpovědi
gecco

Co mohu opravdu doporučit komukoli, je Caveman ( http://www.di­vadlouhasicu.net/re­pertoar/caveman ), ale v Praze jsou desítky divadel a hrají ročně desítky her – není v silách jednotlivce ti vypracovat všechny rešerše – když navíc ani neuvádíš žánr…
___
Takže to vezmu z ´opačného´ konce – opravdu nedoporučuju hru Ucpanej systém, nyní v nastudování Dejvického divadla…
Nic proti divadlu, obsazení je skvělé – ale ta hra je prostě divná až ´blbá´…
Takže – chceš-li si uchovat na daný večer příjemnou vzpomínku, jdi na něco jiného…
😉