Anonym2005

Jakou bych si měl najít brigádu?

Zdravím, chodím do prváku na SŠ,za měsíc mi bude 17. Chtěl bych si najít nějakou brigádu, kam bych chodil aspoň tak 2× týdně. Jsem na průmyslové škole dopravní, obor mechanik elektrotechnik. Jakou brigádu by jste mi doporučili?

Odpovědi
elkon

To musíš vědět sám, na co stačíš, nebo co tě baví.

Klobouk

Běž vykládat vagony. Si alespoň vyčistíš hlavu

Emulicek03

Záleží tedy na vás, zda chcete něco, co studujete, nebo jen chcete mít peníze.

cappuccino

Predpokladam, ze bydlis ve meste ? Nejlepsi by bylo, si najit neco v oboru, coz asi nebude tak jednoduche. Jinak muzes jit delat cokoliv.
Znam jednu stejne starou holku, a ta studuje zdravku. Pracuje o prazdninach v mistnim zamku (prace vseho druhu) a nebo vypomaha v pecovatelaku.