Kateřina Šil

Jakou bych mohla mít přezdívku na YouTube?

Dobrý den, začínám na YouTube a nemůžu vymyslet nějakou chytlavou přezdívku, mohl by mi někdo pomoct? Přezdívka by měla být krátká (měly by v něm být tyto pojmy : kůň, Kateřina, zábava), něco, co by sledujícím skočilo do hlavy. Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud nemáš dostatek invence k vymyšlení vlastní přezdívky, tak raději žádná videa netoč.

Další odpovědi
elkon

Když s takovou hloupostí potřebuješ poradit, tak dělej něco rozumnějšího. YouTube je přesyceno mnoha ptákovinami.

Drap

Šilka

Kelt

Natoč jak jedeš na koníčkovi, ten tvůj říká . to je zábava, Kateřino, a jsi-li pěkná, tak to bude mít určitě sledovanost.

paul1

Třeba zkratka Za – ka – ku, bez pomlček 😁. Hodně úspěchů na YouTube.

Midoc

Šilkuza, Kůňka, Veverka

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.